Uden T: (0413) 25 68 88
Sint-Oedenrode T: (0413) 47 25 65
Rosmalen T: (073) 20 09 200

Wij zijn vandaag geopend
van 7:00 tot 16:00

Wij staan voor u klaar
Dakrenovatie Lent 1
Dakrenovatie Lent 2
Dakrenovatie Lent 3
Dakrenovatie Lent 4
Dakbedekking lent, rijtjeshuizen
Dakrenovatie Lent 6
Dakrenovatie Lent 7
Dakrenovatie Lent 8
Dakrenovatie Lent 9
Dakrenovatie Lent 10
Dakrenovatie Lent 11
thumb-Dakrenovatie Lent 1
thumb-Dakrenovatie Lent 2
thumb-Dakrenovatie Lent 3
thumb-Dakrenovatie Lent 4
thumb-Dakbedekking lent, rijtjeshuizen
thumb-Dakrenovatie Lent 6
thumb-Dakrenovatie Lent 7
thumb-Dakrenovatie Lent 8
thumb-Dakrenovatie Lent 9
thumb-Dakrenovatie Lent 10
thumb-Dakrenovatie Lent 11

Verduurzamen 161 woningen

Lent

Deze foto geeft een goede weergave van nieuw naar oud. Vooraan op de foto zie je de nieuwe dakpannen welke zijn voorzien van zonne-energie, daarna een stuk met nieuwe dakplaten en latten en achteraan kun je nog de oude daken zien. In Lent worden de daken van 161 woningen gerenoveerd. Het doel van dit project is om alle huurwoningen minimaal op energielabel B te krijgen. De medewerkers van Fransen Dakspecialisten zijn hard aan het werk om dit te realiseren!

Leuk weetje: Voor dit project heeft Monier speciale dakpannen geproduceerd!

Kom ook eens kijken bij:

Aanbouw overkapping Olland 2

Verbouwing en aanbouw

Ben je van plan om te verbouwen of een aanbouw te realiseren? Voor dit project hebben we onder andere de gevelstenen en dakpannen mogen leveren. Maar bekijk ook eens de prachtige dakkapel!

Vrijstaande woning Oeffelt 2

Vrijstaande woning eerste fase

Een prachtige plek, daar hoort een prachtige, maar ook stevig woonhuis bij. Op zoek naar ruwbouwmaterialen van de beste kwaliteit?

Woonhuis Nuland project dakpannen

Woonhuis Nuland

Je ziet KOMBI Bouwmaterialen overal! Heel gaaf dat we op zoveel plekken bouwmaterialen mogen leveren. Bekijk hier dit prachtige woonhuis in Nuland!