Uden T: (0413) 25 68 88
Sint-Oedenrode T: (0413) 47 25 65

Wij zijn vandaag geopend
van 7:00 tot 17:30

Wij staan voor u klaar
Project Best gevelstenen geschilderd
Woonhuis Best gevelbekleding CapeCod
CapeCod gevelbekleding woonhuis Best
Witte muren en gevelbekleding woonhuis Best
Bouwmaterialen Best
Zijkant woonhuis project Best
thumb-Project Best gevelstenen geschilderd
thumb-Woonhuis Best gevelbekleding CapeCod
thumb-CapeCod gevelbekleding woonhuis Best
thumb-Witte muren en gevelbekleding woonhuis Best
thumb-Bouwmaterialen Best
thumb-Zijkant woonhuis project Best

Verduurzamen 161 woningen

Lent

Deze foto geeft een goede weergave van nieuw naar oud. Vooraan op de foto zie je de nieuwe dakpannen welke zijn voorzien van zonne-energie, daarna een stuk met nieuwe dakplaten en latten en achteraan kun je nog de oude daken zien. In Lent worden de daken van 161 woningen gerenoveerd. Het doel van dit project is om alle huurwoningen minimaal op energielabel B te krijgen. De medewerkers van Fransen Dakspecialisten zijn hard aan het werk om dit te realiseren!

Leuk weetje: Voor dit project heeft Monier speciale dakpannen geproduceerd!

Kom ook eens kijken bij:

Bouwmaterialen Best

Woonhuis Best

In Best hebben wij diverse bouwmaterialen mogen leveren voor dit prachtige woonhuis. De witte muren in combinatie met de gevelbekleding geven dit huis echt een prachtige look!

Project Hof van Nazareth 1

Hof van Nazareth

Een gaaf renovatieproject in hartje Gemert, Hof van Nazareth. Voor dit project hebben we verschillende materialen geleverd. Benieuwd welke?

Dakbedekking stallen

Stallen Rips

Hoe gaaf is dit?! Vier mega stallen in de maak! Voor dit project hebben we verschillende bouwmaterialen mogen leveren, waaronder isolatie, de golfplaten en vurenhout.


Geplaatst op 28 december 2021