Deze foto geeft een goede weergave van nieuw naar oud. Vooraan op de foto zie je de nieuwe dakpannen welke zijn voorzien van zonne-energie, daarna een stuk met nieuwe dakplaten en latten en achteraan kun je nog de oude daken zien. In Lent worden de daken van 161 woningen gerenoveerd. Het doel van dit project is om alle huurwoningen minimaal op energielabel B te krijgen. De medewerkers van Fransen Dakspecialisten zijn hard aan het werk om dit te realiseren!
Leuk weetje: Voor dit project heeft Monier speciale dakpannen geproduceerd!
Wederom een bijdrage mogen leveren aan een prachtige, unieke woning. Wat onder andere uniek is? De gevelstenen! Benieuwd waarom?
Je houdt ervan of je vindt het niks, maar wij vinden een rieten dak echt prachtig! Hier een plaatje van een woning met een deels rieten dak.
Er staat weer een prachtig project op de planning! Voor deze woning hebben wij diverse bouwmaterialen mogen leveren.