Uden T: (0413) 25 68 88
Sint-Oedenrode T: (0413) 47 25 65

Wij zijn vandaag geopend
van 7:00 tot 17:30

Wij staan voor u klaar
Project Laar Gerwen 1
Dakbedekking project dakpan
Project Laar Gerwen 3
Project Laar Gerwen 4
Project Laar Gerwen 5
Project Laar Gerwen 7
thumb-Project Laar Gerwen 1
thumb-Dakbedekking project dakpan
thumb-Project Laar Gerwen 3
thumb-Project Laar Gerwen 4
thumb-Project Laar Gerwen 5
thumb-Project Laar Gerwen 7

Een mooi pannenproject

Gerwen

Een gaaf pannenproject! Dat klinkt wat raar, maar we bedoelen natuurlijk onze dakpannen! Voor deze 10 woningen hebben we het complete dak mogen leveren. Met uitzondering van de zonnepanelen dan.

Voor dit werk zijn de Nelskamp H14 matzwarte dakpannen geleverd inclusief alle hulpstukken. Prachtig staaltje werk met alle vorsten en gevelpannen en goed bevestigd met panhaken. Door de juiste panhaak te gebruiken, zorg je voor een juiste verankering het dak.

Kom ook eens kijken bij:

Levering Naturheld

Levering Naturheld

Een ontzettend gaaf project om aan mee te mogen werken. Het verduurzamen van 161 (!) woningen in Lent. Van oude daken naar nieuwe dakpannen met zonne-energie!

Project Sint Oedenrode woonhuis 1

Woonhuis Sint Oedenrode

Een van onze projecten in Sint Oedenrode! Een mooi woonhuis waar de gevelbekleding van CapeCod prachtig is verwerkt.

Woonhuis Overasselt Joep Peters 1

Woonhuis Overasselt

Wederom een bijdrage mogen leveren aan een prachtige, unieke woning. Wat onder andere uniek is? De gevelstenen! Benieuwd waarom?