Uden T: (0413) 25 68 88
Sint-Oedenrode T: (0413) 47 25 65

Wij zijn vandaag geopend
van 8:00 tot 12:00

Wij staan voor u klaar
Project Laar Gerwen 1
Dakbedekking project dakpan
Project Laar Gerwen 3
Project Laar Gerwen 4
Project Laar Gerwen 5
Project Laar Gerwen 7
thumb-Project Laar Gerwen 1
thumb-Dakbedekking project dakpan
thumb-Project Laar Gerwen 3
thumb-Project Laar Gerwen 4
thumb-Project Laar Gerwen 5
thumb-Project Laar Gerwen 7

Een mooi pannenproject

Gerwen

Een gaaf pannenproject! Dat klinkt wat raar, maar we bedoelen natuurlijk onze dakpannen! Voor deze 10 woningen hebben we het complete dak mogen leveren. Met uitzondering van de zonnepanelen dan.

Voor dit werk zijn de Nelskamp H14 matzwarte dakpannen geleverd inclusief alle hulpstukken. Prachtig staaltje werk met alle vorsten en gevelpannen en goed bevestigd met panhaken. Door de juiste panhaak te gebruiken, zorg je voor een juiste verankering het dak.

Kom ook eens kijken bij:

Dakdekking woonboerderij, met rieten dak en pannen

Woning met rieten dak

Je houdt ervan of je vindt het niks, maar wij vinden een rieten dak echt prachtig! Hier een plaatje van een woning met een deels rieten dak.

Dakbedekking stallen

Stallen Rips

Hoe gaaf is dit?! Vier mega stallen in de maak! Voor dit project hebben we verschillende bouwmaterialen mogen leveren, waaronder isolatie, de golfplaten en vurenhout.

Woonhuis Overasselt Joep Peters 1

Woonhuis Overasselt

Wederom een bijdrage mogen leveren aan een prachtige, unieke woning. Wat onder andere uniek is? De gevelstenen! Benieuwd waarom?