Wat is dit een plaatje geworden! Voor de binnenmuren zijn Poriso metselblokken gebruikt. De eye-catchers zijn toch wel de gevelstenen en dakpannen. De gevelstenen zijn Beerse E2 in langformaat. Op het dak ligt de dakpan Tuile Du Nord, leikleur mat verglaasd. Prachtige producten van Wienerberger. De combinatie met hout maakt het ook nog eens ontzettend gezellig. Heel veel woongeluk toegewenst!
Mooi staaltje werk door Martens Realisatie
Een van onze projecten in Sint Oedenrode! Een mooi woonhuis waar de gevelbekleding van CapeCod prachtig is verwerkt.
In Boxmeer worden de daken van diverse huizen gerenoveerd door Fransen Dakspecialisten. Renoveren betekent verbeteren, dus is kwalitatief goed bouwmateriaal van groot belang. Benieuwd naar welke materialen KOMBI Bouwmaterialen heeft geleverd?
Je ziet KOMBI Bouwmaterialen overal! Heel gaaf dat we op zoveel plekken bouwmaterialen mogen leveren. Bekijk hier dit prachtige woonhuis in Nuland!