Uden T: (0413) 25 68 88
Sint-Oedenrode T: (0413) 47 25 65

Wij zijn vandaag geopend
van 7:00 tot 17:30

Wij staan voor u klaar
Langfomaat gevelstenen project Zeeland
Bovenkant luxe woonhuis project
Zijkant woonhuis luxe woonhuis dakpan en gevelsteen
Schuur bij luxe woonhuis Zeeland
Achterkant luxe woonhuis Zeeland Wienerberger
Project Wienerberger gevelstenen en dakpannen
thumb-Langfomaat gevelstenen project Zeeland
thumb-Bovenkant luxe woonhuis project
thumb-Zijkant woonhuis luxe woonhuis dakpan en gevelsteen
thumb-Schuur bij luxe woonhuis Zeeland
thumb-Achterkant luxe woonhuis Zeeland Wienerberger
thumb-Project Wienerberger gevelstenen en dakpannen

Een vrijstaande woning

Noord-Brabant

Wat is dit een plaatje geworden! Voor de binnenmuren zijn Poriso metselblokken gebruikt. De eye-catchers zijn toch wel de gevelstenen en dakpannen. De gevelstenen zijn Beerse E2 in langformaat. Op het dak ligt de dakpan Tuile Du Nord, leikleur mat verglaasd. Prachtige producten van Wienerberger. De combinatie met hout maakt het ook nog eens ontzettend gezellig. Heel veel woongeluk toegewenst!

Mooi staaltje werk door Martens Realisatie

Kom ook eens kijken bij:

Bovenaf dakrenovatie Boxmeer

Dakrenovatie in Boxmeer

In Boxmeer worden de daken van diverse huizen gerenoveerd door Fransen Dakspecialisten. Renoveren betekent verbeteren, dus is kwalitatief goed bouwmateriaal van groot belang. Benieuwd naar welke materialen KOMBI Bouwmaterialen heeft geleverd?

Woonhuis Heesch 3

Nieuwbouwwoning Heesch

Een nieuwbouwwoningen waar je een prachtige combinatie vindt tussen de gevelstenen en het hout. Daarnaast zijn prachtige dakpannen van Monier gebruikt. Bekijk snel meer!

CPO woningen Mill 1

CPO woningen Mill

Er komen allerlei projecten voorbij! Zo ook dit mooie CPO project in Mill, waar we verschillende bouwmaterialen hebben mogen leveren.